EN

  • EN

  • UA

  • EN

  • UAДИСКИ ТА АКСЕСУАРИ ДЛЯБАКЛАБОРАТОРІЙ

Illustration

Диспенсер для дисків

Illustration
Illustration

Ергономічний пристрій для розміщення антибактеріальних дисків на поверхню агару.Легкий у користуванні навіть однією рукою. Легко піддається очищенню та дезинфекції та економить час при проведенні дослідження.Це апарат із 6-8 магазинами (отворами). Він використовується з картриджами Bioanalyse, оснащеними тригерами, щоб розподілити шматок дискового паперу з кожного картриджа на корпус дозатора по колу на пластинах Петрі.

6 журнал-дозатор
8 журнал-дозатор

Диски для визначення антибіотиків

Illustration

Диско-дифузійний метод є одним із традиційних і найбільш часто використовуваних у рутинних клінічних лабораторних дослідженнях. Його застосовують для тестування мікроорганізмів на чутливість до антимікробних засобів. Цей метод підходить для тестування звичайних та вибагливих бактерій. Дифузійні диски можуть бути використані для визначення чутливості до антигрибкових препаратів. Диски з бацитрацином, оптохіном, нітроцефіном, оксидазою та іншими речовинами використовують не з метою визначення чутливості і стійкості бактерій, а для диференціації бактеріальних штамів.

Тест-смужки для визначення МІК

Illustration

Смужки призначені для аналізу ESBL (розширеного спектру бета-лактамази) та MBL (метало-бета-лактамази).
Зберігання
Закритий блістер тестових MIC-смужок має зберігатись при температурі від -20°C до +8°C до вказаного терміну придатності. Після відкриття блістеру тестові MIC-смужки повинні зберігатись при температурі між +2°C та +8°C не довше 7 днів.

Кожна упаковка містить 10, 25 або 30 смужок.
Смужки в блістері по 5 шт.